Originál Tiger Liniment (Tigrí Olej) 28ml

Originál Tiger Liniment (Tigrí Olej) 28ml

Výrobca: Haw Par Tiger Balm (Thailand) Ltd.
Kód produktu: BAO-14-014
Dostupnosť:
276
Cena: 8,90 €
Popis

Táto rýchlo pôsobiaca tekutá verzia originálneho Tiger Balm-u je ľahko aplikovatelná na veľké plochy tela. Originál Tiger Liniment (Tigrí Olej)  je koncentrovaná formula z čisto prírodných rastlinných zložiek, ktorá okamžite po aplikácii poskytuje rýchlu, bezpečnú a účinnú úľavu pri bolestiach svalov a kĺbov, ktoré majú pôvod od bolesti chrbta, artritídy, rozných modrín, kŕčov, preťaženia a pod. Tiger Liniment má príjemný hrejivý efekt.

Používanie Tiger Liniment so sebou prináša relaxačný pocit (aromaterapia), je skvelý vreckový spoločník pre drobné neduhy - či už doma, v práci alebo na cestách. 

Tiger Liniment je zabalený v krabičke so sklenenou fľaškou s obsahom 28ml silného koncentrátu Tiger Liniment, ktorý je vyrobený firmou Haw Par Tiger Balm (Thailand) Ltd. 

Použitie Tiger Balm-u:

  • Boľavé svaly – Tigrí olej pôsobí blahodárne na bolestivé svaly a kĺby. Zmierňuje prejavy artrózy a artritídy. Kľúčovými zložkami sú mentol a methyl silica, ktoré sa považujú za prírodné lokálne anestetiká
  • Svalové napätie - uvoľnenie stuhnutých svalov
  • Dýchanie – Ľudia trpiaci dýchacími ťažkosťami môžu aplikovať olej na hruď a pod nosné dierky. Umožní ľahšie dýchanie, pokojnejší spánok, uvoľnuje upchatý nos.
  • Bodnutie hmyzom – Kempovanie je zábavný spôsob ako dostať celú rodinu na čerstvý vzduch. No pekný letný výlet môže byť znepríjemnený otravným hmyzom ako sú komáre, muchy a iný bodavý hmyz. Bodnutie hmyzom môže byť veľmi nepríjemné. Tigrí olej je ideálnym riešením na zmiernenie svrbenia a bolesti.

Zloženie:

- Methyl salicylát: 38% (Gaulterínová silica je prírodným produktom mnohých druhov rastlín)
- Gáfor 15% (prírodný gáfor vyrobený z dreva alebo zo živice gáfrového vavrínu. Má antiseptické, analgetické a protizápalové účinky) 
- Mentol 8 % (mentol má chladivý účinok)
- Eukalyptový olej 6%
- Levanduľový olej 5%
- Ľahký minerálny olej do 100%

UPOZORNENIE:

Produkt je určený IBA na vonkajšie použitie!

Vlastnosti
Technické parametre
Obsah balenia 1x sklenená fľaška 28 ml
Recenzia (0)

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-            +

Odporúčame dokúpiť