Siang Pure balzam žltý 12g

Siang Pure balzam žltý 12g

Výrobca: Bertram Chemical (1982) Co.,Ltd.
Kód produktu: BAO-14-012
Dostupnosť:
298
Cena: 5,90 €
Popis

Mnoho z bylín použitých v produktoch Siang Pure, vrátane mäty piepornej , gáfru , klinčeka a škorice , sa dováža z Číny , aby bola zabezpečená účinnosť pôvodného vzorca. Zároveň sú pri výrobe využívané moderné technológie pre zabezpečenie maximálnej možnej kvality produktov rady Siang Pure.

Výrobný proces produktovej rady Siang Pure je plne v súlade s normami GMP. Práve to je ďalší faktor, ktorý zaisťuje dôveru náročného thajského spotrebiteľa v produkty Siang Pure po celé generácie . Vďaka kvalite a dôvere zákazníkov je firma Bertram Chemical (1982) Co.,Ltd. schopná v súčasnosti dodať veľké množstvá produktov, ktoré uspokoja potreby spotrebiteľov po celom svete. Výrobky Siang Pure preto neustále hľadať svoju cestu do regálov thajských domácností, alebo do vrecka alebo kabelky pri cestovaní.

Siang Pure žltý balzam je čistá kompozícia rastlinných výťažkov. Produktovú radu Siang Pure si v Ázií obľúbili predovšetkým športovci a aktívne žijúci ľudia, ktorí ju využívajú k rôzným masážiam, na uvoľnenie stuhnutého svalstva a zmiernenie bolestí šliach a kĺbov.

Siang Pure žltý kombinuje  v sebe vlastnosti niektorých komponentov, ktoré zlepšujú prietok krvi, umožňujú svalom relaxovať a zároveň znižuje riziko zápalu kĺbov a šliach.

Zloženie: 

- Gáfor 16% (prírodný gáfor vyrobený z dreva alebo zo živice gáfrového vavrínu. Má antiseptické, analgetické a protizápalové účinky)
- Methyl salicylát 18% (Gaulterínová silica je prírodným produktom mnohých druhov rastlín
- Mentol 28%

Vlastnosti
Technické parametre
Obsah balenia 1x sklenená nádoba s obsahom 12g balzamu
Recenzia (0)

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-            +

Odporúčame dokúpiť