MIMORIADNA AKCIA - 6x Zoštíhľujúca káva LISHOU + DARČEKY v hodnote 37,60 EUR + DORPAVA GRATIS!

MIMORIADNA AKCIA - 6x Zoštíhľujúca káva LISHOU + DARČEKY v hodnote 37,60 EUR + DORPAVA GRATIS!

Výrobca: BAiAN
Kód produktu: MAKC-15-002
Dostupnosť:
5
Cena: 129,90 €212,10 €
Popis

POZOR - ŠPECIÁLNA AKCIA - Máme len limitované množstvo! Len do vypredania zásob!

TOTO MIMORIADNE DARČEKOVÉ BALENIE OBSAHUJE:

100% prírodný produkt! Účinná a kvalitná kontrola hladu vďaka kombinácii prírodných látok a prémiovej kávy. Pomáha k rýchlemu zníženiu hmotnosti a k rýchlo viditeľným výsledkom. Jednoduchá a pohodlná kontrola hmotnosti a účinný prípravok na boj proti obezite. 

Lishou je najúčinnejšia káva na redukciu hmotnosti. Stratíte 2-5 kg. v prvých dvoch týždňoch užívania. Nie je potrebné preskočiť jedlo, môžete jesť čo chcete. Takže vaše telo nebude oslabené a nebudú mu chýbať ani výživné látky obsiahnuté v strave o ktoré prichádzate v bežných diétach. Vaše telo si udrží svoje dobré zdravie, zatiaľ čo vy chudnete. Lishou pomáha lepšej krvnej cirkulácie do všetkých častí vášho tela. Upravuje metabolizmus. Budete sa cítiť lepšie, vyzerať lepšie. Lishou je špeciálne vyvinutá pre dobré zdravie z najlepšej čínskej prírodnej medicíny, ktorá je datovaná späť viac než tisíc rokov. Overená možstvom spokojných zákazníkov

Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a kojacé ženy, osoby so srdcovými ochoreniami a ochoreniami ľadvín. Vhodné pre osoby vo veku od 18 do 60 rokov.

Zloženie: Riasa Hunger-Oblivion, Griffonia Simplicifolia, Tuckahoe, Instatná káva.

Balenie: 15 sáčkov po 10g rozpustnej kávy

Príprava: Rozpustiť obsah sáčku v 100ml vriacej vody. Odporúča sa 1x denne, a to ráno pred raňajkami.

Pozor na neoriginálnu kávu - lacnú kópiu kávy LISHOU. ThaiBaM zaručuje svojím zákazníkom len originálnu kávu LISHOU! Viac informácii ako rozpoznať kvalitnú originálnu kávu Lishou od neoriginálnej (tzv. fake) sa dozviete v našom krátkom videu:


 Tento produkt je vyrobený podľa štandardu GMP!


Vlastnosti
Technické parametre
Obsah balenia - 6x balenie kávy LISHOU (každá 15 sáčkov po 10g instantnej kávy) - 1x Analgetická masť MUAY 100g - 1x Andrographis Paniculata 100ks - 1x Nosný inhalátor POY-SAN
Certifikáty GMP
Recenzia (0)

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-            +

Odporúčame dokúpiť