Obchodné podmienky

1. Špecifikácia internetového obchodu ThaiBaM.com

Všetky produkty umiestnené v internetovom obchode ThaiBaM.com sú originálne produkty nakúpené priamo v Thajsku. Prevádzkovateľ internetového obchodu ThaiBaM.com: 

Thanaporn Pitankwarin
12/8 Moo 3
Ban Tha Chang, Muang
Chanthaburi, 22000
Thajsko

Prevádzkovateľa je možné kontaktovať priamo prostredníctvom kontaktného formulára, ktorý je umiestnený na stránkach internetového obchodu ThaiBaM.com. Internetový obchod ThaiBaM.com prevádzkuje na Slovensku prostredníctvom obchodného partnera tzv. zberné účty pre elektronické platby - platí pre PAYPAL ÚČET. Internetový obchod ThaiBaM.com spadá pod thajskú legislatívu a riadi sa thajským obchodným zákonom.

2. Platobné, dodacie a storno podmienky

Predávajúci sa zaväzuje dodať správny druh a množstvo tovaru, tak ako bolo uvedené v čase objednávky, na základe objednávky zákazníka za dohodnutú cenu.Po obdržaní platby za objednávku vygenerovanú prostredníctvom internetového obchodu ThaiBaM.com v plnej výške bude zásielka bez zbytočného odkladu odoslané na adresu kupujúceho, ktorá bola uvedené pred potvrdením objednávky v objednávkovom formulári. Všetky zásielky sú odosielané priamo z Thajska zákazníkom do všetkých krajín Európskej Únie. 

Internetový obchod ThaiBaM.com umožňuje svojím zákazníkom 3 základné druhy platby za objednaný tovar:

  1. Elektronickou online platbou cez platobný systém PayPal (určené pre klientov, ktorý sú majiteľom PayPal účtu)
  2. Platba platobnou kartou cez platobnú bránu prevádzkovanú spoločnosťou PayPal (pre klientov, ktorý vlastnia platobnú kartu VISA, MASTER CARD, MAESTRO, AMERICAN EXPRESS)
  3. Dobierkou prostredníctvom Slovenskej Pošty (pre objednávky na územie SR)

Internetový obchod ThaiBaM.com si účtuje poplatok za odoslanie objednávky, v ktorom je okrem iného zahrnuté aj samotné poštové a balné, vo výške 5,90 EUR pre objednávky do 85 EUR. V poplatku je automaticky zahrnuté doporučené zaslanie s možnosťou Online sledovania polohy zásielky. Odkaz s kódom balíka obdrží zákazník vždy po vyexpedovaní objednávky. Pri objednávkach nad 85 EUR si poplatok za dopravu neúčujeme - doprava zadarmo!

Všetky zásielky sú zabalené v zodpovedajúcom obale s ochranou proti zničeniu / znehodnoteniu tovaru a odosielané ako doporučená registrovaná zásielka prostredníctvom thajskej pošty - Thailand Post. Zásielky posielané z Thajska do krajín EU podliehajú colnej kontrole a podľa hodnoty tovaru aj daňovo/colnému zaťaženiu, ktoré je kupujúci povinný na výzvu colného úradu uhradiť.

V prípade, že zásielka nebude zákazníkom prebraná z akéhokoľvek dôvodu alebo bude objednávka vrátena späť na adresu odosielateľa dôsledkom colného konania, bude po vrátení objednávky zákazníkovi vrátená úhrada za objednávku podľa následovného vzorca: SUMA - POŠTOVNÉ A BALNÉ (oštovné a balné činí 30% z celkovej hodnoty akéhokoľvek nášho tovaru) - FIXNÝ POPLATOK THAJSKEJ POŠTE ZA VRÁTENIE TOVARU 850 THB (prepočítava sa aktuálnym kurzov v čase obdržania vrátenej objednávky).  

Príklad: Vrátená objednávka v celkovej hodnote 100 EUR, zákazníkovi bude vrátené: 100 - (30% zo 100 = 30) - 850 THB ( k 01.01.2015 kurz 39,76 THB / 1 EUR, tz. 21,40 EUR) = 100 - 30 - 21,40 = 48,6 EUR.

3. Dodacia lehota a sledovanie objednávky

Dodacia lehota pre všetky objednávky od potvrdenia objednávky býva spravidla 10-15 pracovných dní. Pre objednávky s dodaním prostredníctvom Dobierky - Slovenská pošta, býva dodacia lehota po vykonaní objednávky spravida 2-5 pracovných dní. Všetky objednávky odosielame prostredníctvom thajskej alebo slovenskej pošty, kde následne po podaní zásielky na pošte zákazník obdrží e-mail špeciálny odkaz s číslom zásielky, pomocou ktorého môže sledovať pohyb a doručenie zásielky online priamo na webových stránkach thajskej pošty - Thailand Post alebo slovenskej pošty. Sledovanie zásielky je možné aj prostredníctvom mobilnej aplikácie thajskej pošty pre smartfóny s operačným systémom Android, iOS a Windows Phone. 

4. Obchodné podmienky pre elektronické knihy, média a digitálne produkty

Elektronické knihy, média a digitálne produkty kúpené prostredníctvom internetového obchodu ThaiBaM.com sú distribuované výhradne elektronickou cestou prostredníctvom e-mailu prakticky okamžite po zaplatení a vybavení elektronickej objednávky. Zákazník obdrží zakúpený produkt buď formou prílohy e-mailom, alebo obdrží e-mailom odkaz (tzv. link) smerujúci k stiahnutiu zakúpeného digitálneho produktu.

5. Platnosť obchodných podmienok

Tieto obchodné podmienky nadobúdajú platnosť dňom 01.01.2015 a ich doba platnosti nie je ohraničená (doba neurčitá).