Informácie o nás

Vážený zákazník Thajského internetového obchodu ThaiBaM.com,

sme veľmi radi, že Vám môžeme ako prvý internetový obchod ponúknuť možnosť zaobstarať si tovar priamo z Thajska, a to bez nutnosti do Thajska vycestovať. Naším cieľom je poskytovať pre Vás vždy čerstvé a aktuálne produktové portfólio priamo z Thajska za bezkonkurenčné ceny až priamo k Vám domov.

Tovar objednaný prostredníctvom nášho internetového obchodu Vám zasielam do 48 hodín od vykonania objednávky a pripísania celkovej sumy za objednávku na náš účet (pri platbe kartou alebo prostredníctvom paypal konta sú peniaze pripísané okamžite, pri zadaní prevodu do 48 hodín). Každú jednú objednávku pre Vás balíme do štandardizovaných kartónových krabíc spolu s výplňou na ochranu tovaru pred fyzickým poškodením pri preprave. Na prepravu využívame Thajskú poštu (Thailand Post), cez ktorú Vám objednaný tovar posielame leteckou poštou (AirMail) doporučene na adresu uvedenú v objednávke.

Štandardne zo skúseností našich klientov obdržíte objednaný tovar do 10-15 dní od podania objednávky na pošte. O stave Vašej objednávky ste vždy informovaný prostredníctvom e-mailu od stavu objednávky, cez úhradu až po vyexpedovanie. Po vyexpedovaní objednávky môžete aj naďalej sledovať Vašu zásielku prostredníctvom sledovacej aplikácie Thajskej Pošty alebo pomocou sledovacieho odkazu, ktorý obdržíte na Váš - email vždy po vyexpedovaní Vašej objednávky.

Náš team pri prevádzke internetového obchodu ThaiBaM.com sa snaží riadiť Fair-Play zásadami a vychádzať nášmu zákazníkovi vždy v ustrety. Rovnako tak je náš obchodný team otvorený akejkoľvek komunikácií, či už sa jedná o spoluprácu, žiadosti o doplnenie produktového portfólia alebo reklamáciu tovaru, preto nás nikdy neváhajte kontaktovať - sme tu pre Vás!

Na záver, ak ste s našimi službami spokojný, nebojte sa odporučiť nás ďalej, nebojte sa podeliť sa s nami o Vaše skúsenosti s našimi produktmi prostredníctvom e-mailu alebo samotnej recenzie k danému produktu. Ďakujeme Vám za využívanie služieb internetového obchodu ThaiBaM.com!